пров. Куренівський, 4/9

м. Київ, 04073

+38 044 467 26 40

+38 044 467 26 60

Zwick Armaturen GmbH (Німеччина)

Компанія Zwick Armaturen GmbH (Німеччина) є одним з світових лідерів з виробництва дискових поворотних затворів з потрійним ексцентриситетом і ущільненням метал по металу, які застосовуються в трубопровідних системах з підвищеними вимогами до надійності і довговічності устаткування.

Zwick 02 comua

Компанія Zwick Armaturen GmbH заснована в 1977р. і спеціалізується тільки на розробці і виробництві даних типів затворів, що мають фірмову назву TRI-CON.
Штаб-квартира і виробничі потужності компанії (три заводи) перебувають у м.Еннепеталь (Ennepetal), федеральна земля Північний Рейн – Вестфалія, Компанія виконує повний цикл виробництва: від механічної обробки заготовок до збірки і випробувань.


Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider

Компанія має ряд патентів і «ноу-хау», що при високій якості виробів дозволило їй заслужити бездоганну репутацію не тільки в Німеччині, але також експортувати свою продукцію практично в усі країни Європи, США, ПАР, Китай.

Компанія і вироби сертифіковані на відповідність останнім міжнароднім промисловим стандартам: ISO 9001, PED (97/23 / EC) по модулю H / H1, ATEX (вибухонебезпечність), API 6F / A (вогнестійкість), TA Luff (німецький стандарт про контроль забруднення повітря) тощо.

Багатоваріантність матеріалів і індивідуальність виконання для конкретних робочих середовищ, температур і тисків значно збільшує термін служби дискових поворотних затворів TRI-CONсерії, що дозволяє широко застосовувати дані затвори в енергетиці, нафтопереробці, нафтохімії, металургії, газокомпресорних станціях, заводах з виробництва промислових газів, цукрової промисловості та ін.

Серед відомих підприємств, які широко застосовують затвори TRI-CON виробництва компанії Zwick-Armaturen: ThyssenKrupp, Siemens, British Petroleum, Air Liqiude, Shell, Bayer,Henkel, BASF, Bosch, Rolls-Royce, Audi, Dow Chemical Company,ArcelorMittal, Saudi Aramco і багато інших.

Компанія ТОВ НВП «Техприлад» є офіційним представником компанії Zwick Armaturen GmbH в Україні з 2009р. Наша компанія за сприяння технічного відділу компанії ZwickArmaturen GmbH розробила технічну документацію російською мовою, організувала виконання робіт з сертифікації в системі УкрСепро. Затвори TRI-CON з 2009 року успішно експлуатуються на рядіпідприємств України і Молдавії.

Фахівці ТОВ НВП «Техприлад» пройшли спеціальне навчання вкомпанії Zwick Armaturen GmbH.

Інженери компанії ТОВ НВП «Техприлад» допомагають проектним організаціям у виборі оптимального типорозміру і виконання обладнання, виконують технічну підтримку при монтажі та пуску в експлуатацію. Ми забезпечуємо розміщення замовлень у компанії Zwick Armaturen GmbH, імпорт в Україну обладнання та доставку його на об’єкт, несемо гарантійні зобов’язання.

Наш статус офіційного представника компанії Zwick Armaturen GmbH в Україні гарантує мінімальні терміни поставки обладнання,конкурентоспроможні ціни при справжньому німецькому якості.