Zwick Armaturen GmbH (Німеччина)

Компанія Zwick Armaturen GmbH (Німеччина) є одним з світових лідерів з виробництва дискових поворотних затворів з потрійним ексцентриситетом і ущільненням метал по металу, які застосовуються в трубопровідних системах з підвищеними вимогами до надійності і довговічності устаткування.

Компанія Zwick Armaturen GmbH заснована в 1977р. і спеціалізується тільки на розробці і виробництві даних типів затворів, що мають фірмову назву TRI-CON.
Штаб-квартира і виробничі потужності компанії (три заводи) перебувають у м.Еннепеталь (Ennepetal), федеральна земля Північний Рейн – Вестфалія, Компанія виконує повний цикл виробництва: від механічної обробки заготовок до збірки і випробувань.

Компанія має ряд патентів і «ноу-хау», що при високій якості виробів дозволило їй заслужити бездоганну репутацію не тільки в Німеччині, але також експортувати свою продукцію практично в усі країни Європи, США, ПАР, Китай.

Компанія та вироби сертифіковані на відповідність останнімміжнародним промисловим стандартам: ISO 9001:2008, PED (97/23/EC) замодулю H/H1, ATEX (вибухобезпечність), API 6F / A (вогнестійкість), TA Luff(німецький стандарт про контроль забруднення повітря) і ін Обладнаннякомпанії Zwick сертифіковане в системі УкрСЕПРО і підтвердженоекспертизою на Промбезопасность «Держпромгірнагляду» України.


Основні переваги затворів серії TRI-CON:

  • Повна двостороння герметичність
  • Можливість роботи на високих і низьких температурах
  • Високий ресурс- компактність
  • Конкурентоспроможна ціна

Фінішна механічна обробка сідла клапана на координатно-шліфувальному верстаті

Партія затворів ТРИ-CON перед установкою приводів


Багатоваріантність матеріалів і індивідуальність виконаннядля конкретних робочих середовищ, температур і тисків значнозбільшує термін служби дискових поворотних затворів TRI-CONсерії, що дозволяє широко застосовувати дані затвори в енергетиці,нафтопереробці, нафтохімії, металургії, газокомпресорнихстанціях, заводах з виробництва промислових газів, цукровихпромисловості та ін.

Серед відомих підприємств, які широко застосовуютьзатвори TRI-CON виробництва компанії Zwick-Armaturen: ThyssenKrupp, Siemens, British Petroleum, Air Liqiude, Shell, Bayer,Henkel, BASF, Bosch, Rolls-Royce, Audi, Dow Chemical Company,ArcelorMittal, Saudi Aramco і багато інших.


 

Установка для випробування на герметичність клапанів з діаметром до 2000 мм

Затвори TRI-CON на трубопроводах подачі етилену. Хімічний завод компанії «DOW Chemical Company», м Белен, Німеччина


Компанія ТОВ НВП «Техприлад» є офіційнимпредставником компанії Zwick Armaturen GmbH в Україні з 2009р. Наша компанія за сприяння технічного відділу компанії ZwickArmaturen GmbH розробила технічну документацію російськоюмовою, організувала виконання робіт з сертифікації в системіУкрСепро. Затвори TRI-CON з 2009 року успішно експлуатуються на рядіпідприємств України і Молдавії.

Фахівці ТОВ НВП «Техприлад» пройшли спеціальне навчання вкомпанії Zwick Armaturen GmbH.


 

Авторизаційний лист компанії Zwick


Інженери компанії ТОВ НВП «Техприлад» допомагають проектним організаціям у виборі оптимального типорозміру і виконання обладнання, виконують технічну підтримку при монтажі та пуску в експлуатацію.Ми забезпечуємо розміщення замовлень у компанії Zwick Armaturen GmbH,імпорт в Україну обладнання та доставку його на об’єкт, несемо гарантійні зобов’язання.

Наш статус офіційного представника компанії Zwick Armaturen GmbH в Україні гарантує мінімальні терміни поставки обладнання,конкурентоспроможні ціни при справжньому німецькому якості.