пров. Куренівський, 4/9

м. Київ, 04073

+38 044 467 26 40

+38 044 467 26 60

Про Компанію

Компанія ТОВ НВП «Техприлад»

Рік заснування

1994

Офіційний партнер в Україні низки європейських виробників промислових клапанів світового рівня з впровадження, постачання та технічного сервісу.

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider

Галузі застосування промислових клапанів з нашого портфоліо:

Нафтогазова

Харчова промисловость

Виробництва будівельних матеріалів

Централізоване теплопостачання

Водопостачання та водовідведення

Гірничодобувна

Промислова та комунальна енергетика

Металургія

Олійно-екстракційні заводи

Деревообробка

Виробництво напоїв

Нафтохімічна

Фармацевтична

Паперова

Пароконденсатні системи

Машинобудування


Данне обладнання широко застосовується в усіх розвинених країнах світу і має довготривалий позитивний досвіт експлуатації в Україні.   

Кваліфікація та досвіт наших фахівців гарантують оптимальний вибір типу, технічної специфікації та типорозміру обладнання. Разом з технічною підтримкою в процесі експлуатації це забезпечує мінімальні затрати на придбання та надійну довготривалу роботу обладнання, що мінімізує можливі втрати при виробництві промислової продукції.


ТОВ НВП Техприлад постачає клапани виробництва компаній, які мають високу репутацію у світі та сертифіковані на відповідність міжнародним стандартам: ISO, PED, API, SIL, ATEX, Fire Safe тощо. Обладнання також сертифіковано в Україні.

Система менеджменту якості компанії Техприлад, яка охоплює процеси від інженерних розрахунків  під час підбору обладнання, до технічного сервісу в процесі експлуатації, сертифікована на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001:2015.