пров. Куренівський, 4/9

м. Київ, 04073

+38 044 467 26 40

+38 044 467 26 60

Компанія ТОВ НВП «Техприлад»

Рік заснування

1994

Офіційний партнер в Україні низки європейських виробників промислових клапанів світового рівня з впровадження, постачання та технічного сервісу.

Наші європейські партнери – приватні незалежні компанії, які завдяки постійним інноваціям та високій культурі виробництва досягли визнання на міжнародному рівні.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Галузі застосування промислових клапанів з нашого портфоліо: нафтогазова, гірничодобувна, нафтохімічна, фармацевтична, паперова, харчова галузі промисловості, металургія, олійно-екстракційні заводи, виробництва будівельних матеріалів, системи водопостачання та водовідведення, промислова та комунальна енергетика тощо.

Дане обладнання широко застосовується в усіх розвинених країнах світу і має довготривалий позитивний досвіт експлуатації в Україні.   Детальнішу інформацію можна знайти за посиланням

Переважна більшість фахівців техніко-комерційного, інженерного та сервісного відділів компанії Техприлад закінчили НТУУ КПІ у 2001 – 2010 роках. Постійне додаткове навчання в технічних центрах наших європейських партнерів суттєво підвищило їх кваліфікацію до рівня експертів в галузі конструкцій промислових клапанів та їх застосування.

Кваліфікація та досвід наших фахівців гарантують оптимальний вибір типу, технічної специфікації та типорозміру обладнання. Разом з технічною підтримкою в процесі експлуатації це забезпечує мінімальні затрати на придбання та надійну довготривалу роботу обладнання, що мінімізує можливі втрати при виробництві промислової продукції.

Наша компанія успішно співпрацює з багатьма проектними, проектно-монтажними організаціями та промисловими підприємствами.

Широкий асортимент клапанів стандартного виконання, а саме запірних, регулюючих, запобіжних клапанів та конденсатовідвідників постійно в наявності на нашому складі в м. Києві.

Клапани, які постачає компанія Техприлад, сертифіковані на відповідність міжнародним стандартам: ISO, PED, API, SIL, ATEX, Fire Safe тощо. Всі клапани індивідуально  випробуються на різних стадіях виробництва та постачаються з відповідними сертифікатами. Обладнання також сертифіковано в Україні на відповідність технічному регламенту безпеки обладнання, що працює під тиском, та має інші спеціальні дозвільні документи.
Переглянути сертифікати

Сертифікат
Сертифікат

Система менеджменту якості компанії Техприлад, яка охоплює процеси від інженерних розрахунків  під час підбору обладнання, до технічного сервісу в процесі експлуатації, сертифікована на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001:2015.


 

 
sert ISO 2015 Techprilad ukr min