4/9 Kurenivsky Lane

Kyiv, 04073 Ukraine

+38 044 467 26 40

+38 044 467 26 60

Контроллери з погодною корекцією серії SIGMAGYR, тип RVD

siemens logo

Виробник: Siemens SBT (Швейцарія)


Контроллери серії SIGMAGYR типу RVD призначені для регулювання подачі теплоносія в системах централізованого опалення з корекцією по температурі зовнішнього повітря, а також управління гарячим водопостачанням згідно заданим часовим програмам.

Для управління системою опалення контроллер обробляє інформацію, отриману від датчиків температури (датчика температури зовнішнього повітря, датчиків температури теплоносія на подавальному і зворотному трубопроводах, датчика температури повітря в приміщенні) та, згідно заданим параметрам, регулює подачу теплоносія споживачеві шляхом часткового відкриття або закриття регулюючого клапана з електроприводом для підтримки комфортних умов в приміщенні.

Підтримка заданої температури гарячої води в системі гарячого водопостачання (ГВП) здійснюється шляхом зміни кількості теплоносія, що подається параметрам, регулює подачу на нагрівальний контур теплообмінного апарату, згідно з показаннями датчика температури ГВП і заданими настройками.


Основні мождифікації:

RVD125/109 - контур опалення з регулюючим клапаном і насосом, контур гарячого водопостачання з баком акумулятором. Реалізує 3 типи запрограмованих схем.
RVD145/109 - контур опалення з регулюючим клапаном і насосом, контур гарячого водопостачання з проточним водонагрівачем (теплообмінником), регулюючим клапаном і насосом; з баком акумулятором. Реалізує 8 типів запрограмованих схем.


Технічна брошура     acrobat