пров. Куренівський, 4/9

м. Київ, 04073

+38 044 467 26 40

+38 044 467 26 60

CSA s.r.l. (Італія)

Компанія CSA s.r.l. заснована в 1987 році і наразі є найбільшим виробником обладнання для систем водопостачання та каналізації в Італії. Офіс та виробничі потужності компанії знаходяться в місті Сальсомаджоре-Терме (Salsomaggiore Terme) в провінції Парма, північна Італія.

Компанія сертифікована на відповідність вимогам стандарту ISO 9001:2008, а вироби – на відповідність EN 1074 – 4 (стандарт ЄС для питної води), а також стандартів DM 174 (Італія) та WRAS (Велика Британія).

Каталог обладнання

Інноваційні розробки компанії CSA s.r.l., частина з яких захищена патентами, суттєво підвищують надійність роботи систем водопостачання при їх впровадженні. Це головним чином стосується підвищення точності регулювання тиску та захисту трубопроводів від гідравлічних ударів, регулювання випуску та впуску повітря в системі водопостачання та каналізації.

Всі компоненти клапанів виготовляються на власній виробничій базі, яка оснащена сучасними центрами механічної обробки металів з цифровим програмним керуванням.

Покриття корпусних деталей епоксидною фарбою виконується за технологією флюідізації (Fluid Bed Technologies), що гарантує високий ступінь адгезії та захисту металу від корозії.

Компанія має власну гідравлічну лабораторію, в якій детально випробуються всі вироби компанії в статичному та динамічному режимах, а також проводяться дослідження роботи систем та нових розробок.

Завдяки високій якості продукції при помірних цінах вироби компанії CSA s.r.l. широко застосовуються , крім Італії, в 20 інших країнах світу, а саме: Німеччині, Іспанії, Австралії, Великій Британії, Бельгії, Болгарії, тощо.

Компанія ТОВ НВП Техприлад, як офіційний партнер компанії CSA s.r.l. в Україні, забезпечує якісний інжиніринг при виборі типу і виконання обладнання, виконує постачання всього асортименту виробів, несе гарантійні зобов’язання, а також виконує післягарантійний технічний сервіс.

Клапани компанії CSA на об'єктах України

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Група спеціалістів ТОВ НВП "Техприлад" під час технічного навчання в компанії CSA s.r.l., жовтень 2017