пров. Куренівський, 4/9

м. Київ, 04073

+38 044 467 26 40

+38 044 467 26 60

CYL Knife valves S.L. (Іспанія)

Компанія CYL спеціалізується на розробці і виробництві промислових шиберних ножових засувок з 1990 року. Офіс і завод компанії знаходяться на півночі Іспанії в м. Ернані, недалеко від м. Сан-Себастьян.

Завдяки високій якості, зокрема застосуванню запатентованих інноваційних технічних рішень та невисокими цінами, 90% продукції експортується. Основні країни експорту: Німеччина, Скандинавії, Великобританія, Італія, Австралія, ПАР, Чилі.

Каталог обладнання

Однією з важливих особливостей компанії CYL є великий досвід застосування різних конструктивних варіантів засувок у конкретних умовах експлуатації, невелика ціна та швидкість виготовлення спеціальних виконань.

Засувки компанії CYL мають підвищений ресурс у порівнянні з більшістю аналогів. Це досягається, зокрема, за рахунок підвищеної жорсткості конструкції, збільшення товщини сідел, застосування для виготовлення шиберів тільки кислотостійкої сталі AISI 316.

ТОВ НВП «Техприлад» є офіційним представником в Україні компанії CYL S.L. з 2008 року.

Шиберні засувки виробництва компанії CYL S.L. успішно експлуатуються в Україні на багатьох підприємствах гірничодобувної, целюлозно-паперової, пивоварної промисловості, станціях водоочищення, каналізаційних насосних станціях та ін.

Компанія ТОВ НВП «Техприлад» виконує оптимальний підбір моделей та виконань шиберних ножових засувок за вихідними даними замовника, підтримує великий склад засувок стандартного виконання у м. Києві, забезпечує постачання обладнання навіть нестандартного виконання за короткий термін.


 

cyl 004

Ножові шиберні засувки.
Виробник: компанія CYL Knife Valves SL (Іспанія).
Техніко-комерційний каталог

Опитувальний лист
для підбору ножових шиберних засувокword

 

Запуск в роботу шиберних ножових засувок СYL серії PR з електроприводом AUMA в Інституті серця МОЗ України м. Київ, січень 2023 рік

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Image
Image
Image