Emiflex S.p.A (Італія)

Компанія Emiflex S.p.A (Італія) заснована в 1981 році і є одним зі світових лідерів в розробці та виробництві металевих сильфонних компенсаторів.
Компанія виробляє також гнучкі шланги з нержавіючої сталі для води та газу, гумові компенсатори та опори для трубопроводів.
Виробництво виконується на двох заводах компанії, які розташовані в м. Варедо (Varedo), недалеко від Мілана та м. Сініскола (Sinscola) на о. Сардінія. Загальна площа виробничих приміщень складає 30 000м2 , кількість працівників – 140 осіб.

Металеві сильфонні компенсатори виробляються згідно стандартів міжнародної асоціації EJMA (Expansion Joint Manufactures Association). Всі компоненти компенсаторів виготовляються за власною технологією та за допомогою спеціальних верстатів власного виробництва.

Компанія сертифікована на відповідність стандартам ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, а продукція виробляється відповідно до європейської директиви PED (Pressure equipment directive) 97/23/EC, категорія ІІІ, модуль В1+D.

Компенсатори виробляються різноманітних типів: осьові, зсувні, кутові, карданні, сферичні, універсальні, збалансовані тиском та інші, номінальними діаметрами DN15..3500 та класом тиску PN1..150.

Основні галузі промисловості, в яких застосовуються вироби компанії Emiflex S.p.A: хімія та нафтохімія, енергетика, целюлозо – паперова промисловість, цементні заводи, нафтові платформи, станції водоочищення, висотні будинки тощо.

Довготривалий досвіт компанії та ряд запатентованих технічних рішень дозволили компанії Emiflex S.p.A виробляти сильфонні компенсатори з підвищеними показниками надійності, ресурсу та безпеки, навіть для особливо складних та специфічних умов експлуатації.

Каталог обладнання

Компанія ТОВ НВП Техприлад, як офіційний партнер компанії Emiflex S.p.A в Україні, пропонує українським підприємствам високоякісні сильфонні компенсатори згідно з технічними вимогами замовників і гарантує їх тривалу безпечну експлуатацію.