пров. Куренівський, 4/9

м. Київ, 04073

+38 044 467 26 40

+38 044 467 26 60

Flowrox Oy (Фінляндія)

Компанія Flowrox Oy (Фінляндія) — один з провідних виробників спеціалізованої запірно-регулюючої арматури і насосів для роботи на трубопроводах, що транспортують абразивні і корозійні пульпи, вапні і суспензії, що містять порошкоподібні і крупнофракційні частинки.
Область застосування продукції: гірничодобувна, металургійна, хімічна, цементна промисловість, енергетика.
Компанія Flowrox виробляє запірні і регулюючі шлангові пережимні клапани, шиберні ножові засувки, клинові засувки з ротаційним ущільненням диска, перистальтичні і ексцентрикові шнекові насоси для транспортування і дозована робочих середовищ.
Компанія Flowrox Oy, яка до 2011 року мала назву Larox Flowsys Oy, має більш ніж 30 річний досвід виробництва шлангових клапанів. Головний офіс компанії та виробничі потужності знаходяться в м. Лаппееранта, в південно-східній частині Фінляндії. Компанія має також дочірні торгово-сервісні підприємства в США, Австралії, Китаї і ПАР. Компанія експортує свою продукцію в більш ніж 55 країн світу. Основні країни експорту Канада, Австралія, Китай, США, Іран, Японія, Німеччина, Перу, Норвегія, Росія.
Компанія ТОВ НВП «Техприлад» є імпортером і офіційним дистриб’ютором компанії Flowrox з 2010 року. Фахівці компанії Техприлад пройшли спеціальне навчання на заводі в м. Лаппееранта. Інженери нашої компанії забезпечують технічну і сервісну підтримку при впровадженні та експлуатації клапанів і насосів компанії Flowrox.

Каталог обладнання

Тренінг по заміні втулки шлангового клапана

Збірка перистальтичного насоса

Щорічна конференція партнерів компанії Flowrox Oy

Щорічна конференція партнерів компанії Flowrox Oy


Основні переваги шлангових клапанів і перистальтичних насосів Flowrox:

  • Шлангові втулки клапанів і шланги насосів Flowrox, в порівнянні з аналогами, мають підвищений ресурс і спеціально розроблені для важких умов експлуатації.
  • Можливість цілодобової роботи насоса без зупинки.
  • Багатоваріантність матеріалів і конструкцій обладнання для конкретних робочих середовищ і температур.
  • Низькі експлуатаційні витрати.
  • Тривалий термін служби.
  • Простота в обслуговуванні.

Сертифікат офіційного партнера

cert_partner_flowrox_thumb.jpg