пров. Куренівський, 4/9

м. Київ, 04073

+38 044 467 26 40

+38 044 467 26 60

Каталог Flowrox

Компанія Flowrox Oy (Фінляндія) — один з провідних виробників спеціалізованої запірно-регулюючої арматури і насосів для роботи на трубопроводах, що транспортують абразивні і корозійні пульпи, вапні і суспензії, що містять порошкоподібні і крупнофракційні частинки.
Область застосування продукції: гірничодобувна, металургійна, хімічна, цементна промисловість, енергетика.
Компанія Flowrox виробляє запірні і регулюючі шлангові пережимні клапани, шиберні ножові засувки, клинові засувки з ротаційним ущільненням диска, перистальтичні і ексцентрикові шнекові насоси для транспортування і дозована робочих середовищ.
Компанія Flowrox Oy, яка до 2011 року мала назву Larox Flowsys Oy, має більш ніж 30 річний досвід виробництва шлангових клапанів. Головний офіс компанії та виробничі потужності знаходяться в м. Лаппееранта, в південно-східній частині Фінляндії. Компанія має також дочірні торгово-сервісні підприємства в США, Австралії, Китаї і ПАР. Компанія експортує свою продукцію в більш ніж 55 країн світу. Основні країни експорту Канада, Австралія, Китай, США, Іран, Японія, Німеччина, Перу, Норвегія, Росія.
Компанія ТОВ НВП «Техприлад» є імпортером і офіційним дистриб’ютором компанії Flowrox з 2010 року. Фахівці компанії Техприлад пройшли спеціальне навчання на заводі в м. Лаппееранта. Інженери нашої компанії забезпечують технічну і сервісну підтримку при впровадженні та експлуатації клапанів і насосів компанії Flowrox.


  • Переключитися на макет сітки
  • Переключитися на макет таблиці

Шлангові пережимні клапани призначені для роботи в відсічному або регулюючому режимах на трубопроводах з особливо абразивними і корозійними пульпами, суспензіями, що містять порошкоподібні і крупнофракційні частки

Виробник: Flowrox Oy (Фінляндія)

Основні робочі середовища: рудні та мінеральні пульпи, концентрати, шлами, зола, цемент, вапняні, бурильні та будівельні розчини, кислоти,промислова вода, синтетичні смоли, пігменти, наповнювачі.

DN25 .. DN1000, PN1..100
-50..+160°C

Повнопрохідний переріз
Повна двостороння герметичність
Двостороннє та одностороннє пережимання шлангової втулки
Тришарова армована шлангова втулка
Корпус металевий, пластиковий

Шламові ножові засувки для перекриття потоків робочих середовищ в гірничодобувній, металургійній промисловості та на вугільних електростанціях

Виробник: Flowrox Oy (Фінляндія)

Основні робочі середовища: рудні та мінеральні пульпи, концентрати, шлами, зола, цемент, вапняні, бурильні та будівельні розчини, кислоти, промислова вода, синтетичні смоли, пігменти, наповнювачі.

DN50 .. DN600, PN10..20
-10°..+90°C

Перистальтичні шлангові насоси спеціально розроблені для перекачування і дозування абразивних, в’язких і корозійних робочих середовищ, з високим вмістом твердої речовини та великих твердих частинок розміром до 25% від діаметра шланга (без гострих крайок) і до 10% від діаметра шланга (з гострими крайками)

Виробник: Flowrox Oy (Фінляндія)

Основні робочі середовища: рудні та мінеральні пульпи, концентрати, шлами, зола, цемент, вапняні, бурильні та будівельні розчини, кислоти,промислова вода, синтетичні смоли, пігменти, наповнювачі.

Продуктивність:до 100 м3/год
Тиск на виході, бар: 7,5 .. 16
Температура робочого середовища:-10°..+95°C

Для перекачування
Для дозування
Для точного дозування