пров. Куренівський, 4/9

м. Київ, 04073

+38 044 467 26 40

+38 044 467 26 60

Holter Regelarmaturen GmbH & Co. KG (HORA) (Німеччина)

Компанія Holter Regelarmaturen GmbH & Co. KG (HORA) (Німеччина) – один зі світових лідерів в розробці та виробництві спеціальних регулюючих клапанів високого тиску для енергетики та газової промисловості. Компанія виробляє також лінійку регулюючих клапанів та приводів для загальнопромислового використання. Особливо широке застосування в світі знайшли байпасні клапани турбін та редукційно-охолоджувальні установки.

Підприємство засноване в 1967 році і залишається приватною незалежною компанією сімейного типу. Завдяки постійним науковим дослідженням та впровадженню інновацій, продукція компанії HORA досягла всесвітнього визнання. Доказом високої якості продукції є широка присутність компанії на світовому ринку, 65% продукції постачається на експорт в більше ніж 40 країн світу. Серед постійних партнерів компанії HORA – всесвітньо відомі енергетичні компанії: Siemens, General Electric, Bharat Heavy Industry Ltd тощо.

Штаб-квартира та виробничі потужності компанії, де працює приблизно 300 співробітників, розташовані в м. Шлосс Хольте-Штукенброк (Schloß Holte- Stukenbrock), федеральна земля Північний Рейн-Вестфалія. Компанія має потужну дослідно-конструкторську базу та найсучасніше виробниче обладнання, що дало можливість виробляти продукцію, що перевищує більшість аналогів по технічним параметрам та показниками надійності.

Компанія ТОВ НВП Техприлад співпрацює з компанією HORA в якості авторизованого партнера в Україні з 2018 року. За час нашої співпраці наші інженери отримали спеціальні знання, що дає можливість якісного впровадження обладнання компанії HORA в проекти промислової енергетики та газових компресорних станцій. 

Візит групи українських інженерів в компанію HORA, організований компанією Техприлад у квітні 2019 року

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Клапани компанії HORA, впроваджені в Україні компанією Техприлад

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider