Holter Regelarmaturen GmbH & Co. KG (HORA) (Німеччина)

Компанія Holter Regelarmaturen GmbH & Co. KG (HORA) (Німеччина) – один зі світових лідерів в розробці та виробництві спеціальних регулюючих клапанів високого тиску для енергетики та газової промисловості. Особливо широке застосування в світі знайшли редукційно-охолоджувальні установки.

Підприємство засноване в 1967 році і завдяки постійним науковим дослідженням та впровадженню інновацій, продукція компанії HORA досягла всесвітнього визнання. Доказом високої якості продукції є широка присутність компанії на світовому ринку, 65% продукції постачається на експорт в більше ніж 40 країн світу, в тому числі в такі країни як Великобританія, Нідерланди, Італія, Бразилія, Китай та ін.

Штаб-квартира та виробничі потужності компанії, де працює приблизно 300 співробітників, розташовані в м. Шлосс Хольте-Штукенброк (Schloß Holte- Stukenbrock), федеральна земля Північний Рейн-Вестфалія. В Україні клапани виробництва компанії HORA успішно експлуатуються на низці об’єктів промислової енергетики та газової промисловості. ТОВ «НВП» Техприлад» є офіційним партнером в Україні компанії HORA з 2018 року.