пров. Куренівський, 4/9

м. Київ, 04073

+38 044 467 26 40

+38 044 467 26 60

Swissfluid AG (Швейцарія)

Виробник широкого асортименту запірних та запірно-регулюючих футерованих тефлоном (PTFE/PFA) клапанів, які використовуються в хімічній, фармацевтичній та інших галузях промисловості в умовах, де металічні частини не витримують високої агресивності робочого середовища.

Компанія виробляє дискові поворотні затвори, кульові крани як запірні, так і регулюючі, пробкові циліндричні крани, діафрагмові клапани, зворотні клапани поворотні та кульові, оглядові вікна. Суттєву частину продукції компанії складають також клапани та комплектні пристрої для відводу проб для особливо хімічно агресивних рідин та газів.

Каталог обладнання

Компанія Swissfluid AG один із світових лідерів з виробництва даного типу арматури, офіс і виробничі потужності компанії знаходяться в місті Ленцбург, кантон Аргау, в північнозахідній частині Швейцарії. Завод оснащений сучасним обладнанням з механічної обробки металевих заготовок, формування та нанесення пластомерної футеровки, використовуючи сировину провідних світових виробників. Спеціалісти компанії мають більш ніж 30ти річний досвід виробництва футерованої арматури та її впровадження в різних галузях промисловості.

Галузі промисловості, в яких застосовується продукція компанії Swissfluid AG: хімічна, фармацевтична, біотехнології, виробництво напівпровідників, лакофарбова, виробництво мінеральних добрив, целюлозо-паперова, текстильна, харчова, металургія, водопостачання та водовідведення та інші.

Компанія експортує продукцію в більш ніж 40 країн світу. Основні країни експорту: США, Китай, Німеччина, Велика Британія, Бельгія, Франція, Італія, Польща, Угорщина, Республіка Корея тощо.

Продукцію компанії Swissfluid AG широко застосовують відомі світові хімічні та фармацевтичні концерни: BASF AG, Bayer AG, Hoffmann – La Roche, Ciba AG, DOW Chemical Company, Syngenta AG тощо.

ТОВ НВП Техприлад співпрацює з компанією Swissfluid AG в якості імпортера та авторизованого дистриб'ютора в Україні з 2009 року.

За час нашої співпраці клапани і пробовідбірники компанії Swissfluid успішно введені в експлуатацію на ряді підприємств енергетики, металургії, цементної та хімічної промисловості, станціях водопідготовки, олійноекстракційних заводах.

Image
Image