пров. Куренівський, 4/9

м. Київ, 04073

+38 044 467 26 40

+38 044 467 26 60

Каталог Valpres

Компанія Valpres S.r.l. (Італія) - відомий виробник широкого асортименту кульових кранів загальнопромислового призначення, які застосовуються в харчовій, хімічній, маслоекстракційній промисловості, пароконденсатних системах тощо. Завод компанії знаходиться в м. Маркено (Маrсhеnо), 30 км на північ від м.Брешія.

Завдяки високій якості при помірних цінах продукція експортується в багато країн світу.

Серед світових концернів, що використовують постійно продукцію Valpres: BASF, Dresser, Ferrero, AGIP, Kraft Foods, TetraPak і ін.


  • Переключитися на макет сітки
  • Переключитися на макет таблиці
  Назва Опис Розділ Виробник
Крани кульові загальнопромислового призначення Valpres

Крани кульові загальнопромислового призначення з ручними, електричними та пневматичними приводами для різних робочих середовищ: пара, конденсат, нафтопродукти, розчинники, кислоти і луги, кисень, вуглекислий газ тощо

Виробник: Valpres S.r.l. (Італія)

Робочі середовища: нейтральні та хімічно агресивні рідини і гази, сумісні з матеріалами конструкції (для основних моделей)
Спеціальні виконання: кисень, органічні розчинники, легкозаймисті та вибухонебезпечні середовища, напої та інші продукти харчової промисловості, кислоти, луги, аміак, водяна пара під тиском до 15 бар (198°С)

DN6 .. DN300, PN16/40 (окремі виконання до PN140)
-20 .. +198°С

Матеріал корпуса: вуглецева сталь, н/ж сталь
Приєднання: внутрішня різьба трубна циліндрична, приварювання встик, приварювання в раструб,фланцеве з різьбовими отворами під болти

Кульові крани Valpres S.r.l.