Куреневский пер., 4/9

г. Киев, 04073

+38 044 467 26 40

+38 044 467 26 60

Пароводяные тепловые пункты с пластинчатыми теплообменниками

Производитель: ООО НПП Техприлад (Украина)

Компания ООО НПП «Техприлад» предлагает автоматизированные компактные пароводяные тепловые пункты собственной разработки и производства.

Данные тепловые пункты применяются для приготовления теплофикационной и горячей воды, в частности, для систем отопления и вентиляции, хозяйственных нужд, использования в технологических процессах (пастеризации, промывка емкостей, разогрева вязких сред и др.)

Пароводяные тепловые пункты с пластинчатыми теплообменниками


Производитель: ООО НПП Техприлад (Украина)
Сертификати: ISO 9001:2000


Пароводяні теплові пункти з пластинчастими теплообмінниками

Компанія ТОВ НВП «Техприлад» пропонує автоматизовані компактні пароводяні теплові пункти власної розробки і виробництва.

Дані теплові пункти застосовуються для приготування теплофикационной і гарячої води , зокрема, для систем опалення та вентиляції, господарських потреб, використання в технологічних процесах (пастеризації, промивання ємностей, розігріву вузьких середовищ та ін.)

Особливості

  • Приготування гарячої води із заданою температурою і витратою
  • Компактна конструкція значно спрощує доставку та монтаж
  • Все обладнання зібрано у вигляді модуля на єдиній жорсткій рамі і готове до експлуатації після підключення

 В якості компонентів компанія ТОВ НВП «Техприлад» застосовує високоякісне обладнання всесвітньо відомих виробників, що забезпечує високу надійність і тривалий термін служби теплових пунктів:

  • Теплообмінники виробництва компанії Alfa-Laval
  • Запірна, регулююча, запобіжна арматура та обладнання по збору та повернення конденсату виробництва компаній ARI-Armaturen GmbH і Valsteam ADCA Engineering SA
  • Шафи керування власного виробництва на базі електронних контролерів компанії Siemens Building Technologies

 

Теплообмінники розбірні пластинчасті, типи TS6M, TS20, M10M, М6М і Т5М спеціально сконструйовані для парових систем, забезпечують ефективну конденсацію пари, мають міцну і компактну конструкцію. Пластини з нержавіючої сталі AISI 316, прокладки на кліпсах з EPDM-P, що забезпечують роботу при температурі до 180°С.

Регулювання температури забезпечується регуляторами прямої дії ARI-Temtrol® або електронними ПІД-контролерами серії RVD і RLE (Siemens) з електропривідними клапанами ARI-Stevi®. Висока швидкодія системи забезпечується малою інерційністю регуляторів і наявністю циркуляційного контуру з насосом.

Редукція пари. При необхідності зниження температури пари перед входом в теплообмінник виконується редукування пари. Вузол редукції пара включає відцентровий сепаратор з вузлом відведення конденсату, редукційний клапан тиску ARI-Predu® і пружинний повнопідйомний клапан ARI-Safe.

Збір і повернення конденсату виконується Конденсатовідвідник ARI-Cona®, конденсатними автоматичними насосами з приводом від пари або стисненого повітря ADCAMAT або електричними насосами відцентрового типу.

Трубопровідна арматура. Для можливості технічного обслуговування устаткування і його захисту від попадання сторонніх часток і противотока, утворення вакууму і повітряних пробок застосовується спеціальна арматура, розрахована для роботи на парі: сідельні запірні клапани з сильфонні ущільненням ARI-Faba®, сітчасті фільтри ARI-Strаiner, зворотні клапани різних типів, оглядові скла, переривники вакууму, автоматичні воздухоотводчики і т.д.

Все обладнання має сертифікати відповідності європейській директиві PED 97/23/EC (для обладнання, що працює під тиском) і сертифіковане в Україні.

Проектування і збирання теплових пунктів

Компанією ТОВ НВП «Техприлад» накопичений великий (з 1998р.) досвід проектування, складання і монтажу теплових пунктів. При виробництві використовується обладнання та комплектуючі провідних європейських виробників, з якими компанія ТОВ НВП «Техприлад» має багаторічні партнерські відносини. Проектування виконується досвідченими інженерами з використанням методик і рекомендацій виробників обладнання, програм 3D моделювання.
Компанія забезпечує пуск теплопункту в експлуатацію, навчання персоналу, гарантійний та післягарантійний сервіс. За бажанням замовника можливе постачання комплектного обладнання для самостійного виготовлення теплопункту монтажною організацією.

Проектування теплових пунктів здійснюється на підставі наданих замовником вихідних даних. При необхідності також проводиться обстеження об’єкта фахівцями компанії.

Компанія використовує програмне забезпечення власної розробки за допомогою якого виконується вибір типу, моделі і розмірів комплектуючих теплового пункту з оптимальним співвідношенням їх сумарної вартості і необхідних технічних характеристик. Для оптимізації компоновки використовуються програми тривимірного моделювання.

Компанія має спеціалізований ділянку, оснащений сучасним комплексом обладнання, необхідного для обробки і зварювання чорних і кольорових металів. Всі вироби при виході з виробництва проходять тестування та гідравлічні випробування. Наявність на складах ТОВ НВП «Техприлад» більшості найменувань обладнання входить до складу теплового пункту, дозволяє виконати замовлення в стислі терміни.


Тепловые пункты производятся по индивидуальным проектам.

Для заказа теплового пункта необходимо заполнить опросный лист.


Технічна документація
Опитувальні листи

Пароводяные модульные индивидуальные тепловые пункты

Пароводяні модульні індивідуальні теплові пункти

Опросный лист для заказа пароводяного модульного индивидуального теплового пункта

Завантажити

Имя файла: Опитувальний лист для замовлення пароводяного модульного індивідуального теплового пункту

1491 177