пров. Куренівський, 4/9

м. Київ, 04073

+38 044 467 26 40

+38 044 467 26 60

ARI-Armaturen Albert Richter GmbH & Co. KG (Німеччина)

Компанія ARI-Armaturen Albert Richter GmbH & Co. KG (Німеччина) — один зі світових лідерів у виробництві промислової трубопровідної арматури. Компанія заснована в 1950 році. Виробництво здійснюється на трьох заводах, які знаходяться в Німеччині, персонал складає близько 900 співробітників. Штаб-квартира і основний завод компанії розташовані в м. Шлосс Хольте-Штукенброк (земля Північний Рейн-Вестфалія). Високоякісна продукція та система управління якістю компанії сертифіковані на відповідність усім останнім європейським стандартам, а також стандартам інших країн, у тому числі і України. 

Компанія ARI-Armaturen виробляє: сідельні запірні і регулюючі клапани з сильфонним і сальниковим ущільненням для пари, термального масла, нафтопродуктів та інших робочих середовищ з ручним, електричним і пневматичним приводами, запобіжні клапани загальнопромислового та спеціального призначення, редукційні і перепускні клапанирегулятори температури прямого дії, конденсатовідвідники та конденсатні насоси, промислові дискові поворотні затвори, розподільники пари і конденсату, електричні і пневматичні приводи до запірної і регулюючої арматури. Продукція компанії широко застосовується в різних галузях промисловості, в енергетиці, суднобудуванні, фармацевтичних виробництвах, газоочисних станціях, різних технологічних установках, в газопостачанні, теплопостачання, при нафтопереробці та переробці відходів, хімічної промисловості, парових системах, холодильних установках і т.п. Більше 50% продукції компанії ARI-Armaturen експортується в більш ніж 70 країн світу. Компанія ТОВ НВП «Техприлад» є офіційним партнером компанія ARI-Armaturen в Україні з просування бренду, продажу, підтримки складу готової продукції, технічної підтримки та сервісу з 2005 року.


Сертифікат партнера компанії ARI-Armaturen
 
 

Сертифікат партнера компанії ARI-Armaturen

Сертифікат, виданий компанії ТОВ НВП «Техприлад», на право проведення сервісних і ремонтних робіт з запобіжним клапанами
ARI-Safe

Сертифікат, виданий компанії ТОВ НВП «Техприлад», на право проведення сервісних і ремонтних робіт з запобіжним клапанам ARI-Safe

Фахівці компанії Техприлад проводять кваліфікований підбір обладнання, використовуючи методики та рекомендації виробника, забезпечуючи оптимальний вибір типу арматури, її виконання і типорозміру виходячи з конкретних умов експлуатації.

Обладнання компанії ARI-Armaturen, підібране нашими фахівцями та відвантажене компанією Техприлад, успішно експлуатується на багатьох підприємствах України: в парових котельнях, теплових електростанціях, олійно-екстракційних заводах, пивоварнях, молочних заводах, виробництві безалкогольних напоїв та виготовленні чіпсів, заводах з виробництва пористого бетону, картонно-паперових комбінатах, газоосушувальних станціях, гідроакумулюючих станціях ГЕС, технологічних процесах в металургії, кондитерській та фармацевтичній промисловості тощо.

Як показав довготривалий досвід впровадження обладнання компанії ARI-Armaturen в Україні, термін служби клапанів складає не менше 15 років і практично не потребує технічного обслуговування та ремонту в процесі експлуатації.

Компанія ТОВ НВП «Техприлад» також широко застосовує продукцію ARI-Armaturen в якості комплектуючих при проектуванні і власному виробництві промислових теплових пунктів, вузлів редукції пари та інших промислових установок.


Промислові установки з підігріву води парою. Проектування і монтаж виконані компанією ТОВ НВП «Техприлад». Теплообмінники Alfa Laval, запірні, регулюючі, запобіжні клапани і конденсатовідвідники виробництва компанії ARI-Armaturen


Співробітники НВП «Техприлад» постійно проходять технічне навчання в компанії ARI-Armaturen, розробляють технічні брошури, що дозволяють підвищити якість і спростити прийняття проектних рішень.

Нове покоління запірних клапанів сильфонних ARI-FABA ®-Plus

Нове покоління запірних клапанів сильфонних ARI-FABA ®-Plus

Регулюючі клапани серії ARI-«STEVI®»

Регулюючі клапани серії ARI-«STEVI®»

Промислові пружинні запобіжні клапани серії ARI-Safe

Промислові пружинні запобіжні клапани серії ARI-Safe

Конденсатовідвідники серії ARI-CONA®

Конденсатовідвідники серії ARI-CONA®

ARI-Armaturen Albert Richter GmbH & Co. KG (Німеччина)

Учасники 3-х тижневого технічного семінару, проведеного компанією ARI-Armaturen в серпні 2008 р. Співробітники ТОВ НВП «Техприлад» (у центрі), а також фахівці із США та Індії. Крайній зліва — керівник семінару, технічний менеджер компанії ARI пан Ульріх Фок.


Підбір обладнання в проектно-технічному відділі

Налаштування та випробування запобіжних клапанів у відділі сервісу

Cтенд компанії ТОВ НВП «Техприлад» на виставці Нафтогазекспо, м. Київ


Технічні семінари по продукції компанії ARI-Armaturen GmbH, м.Київ


Технічні семінари для фахівців українських підприємств на головному заводі компанії ARI-Armaturen в м. Шлосс Хольте-Штукенброк, Німеччина