4/9 Kurenivsky Lane

Kyiv, 04073 Ukraine

+38 044 467 26 40

+38 044 467 26 60

CSA s.r.l.

show products

 

Виробник широкого асортименту регуляторів тиску, рівня та автоматичних клапанів для впуску / випуску повітря для промислових і комунальних систем водопостачання та каналізації.

Інноваційні розробки компанії CSA s.r.l., частина з яких захищена патентами, суттєво підвищують надійність роботи систем водопостачання при їх впровадженні. Це головним чином стосується підвищення точності регулювання тиску та захисту трубопроводів від гідравлічних ударів, регулювання випуску та впуску повітря в системі водопостачання та каналізації.

Всі компоненти клапанів виготовляються на власній виробничій базі, яка оснащена сучасними центрами механічної обробки металів з цифровим програмним керуванням.

Покриття корпусних деталей епоксидною фарбою виконується за технологією флюідізації (Fluid Bed Technologies), що гарантує високий ступінь адгезії та захисту металу від корозії.

Компанія має власну гідравлічну лабораторію, в якій детально випробуються всі вироби компанії в статичному та динамічному режимах, а також проводяться дослідження роботи систем та нових розробок.

Завдяки високій якості продукції при помірних цінах вироби компанії CSA s.r.l. широко застосовуються , крім Італії, в 20 інших країнах світу, а саме: Німеччині, Іспанії, Австралії, Великій Британії, Бельгії, Болгарії, тощо.

Компанія ТОВ НВП Техприлад, як офіційний партнер компанії CSA s.r.l. в Україні, забезпечує якісний інжиніринг при виборі типу і виконання обладнання, виконує постачання всього асортименту виробів, несе гарантійні зобов’язання, а також виконує післягарантійний технічний сервіс.


CSA-2017CSA-2017CSA-2017


CSA-2017CSA-2017


CSA-2017CSA-2017Сайт виробника Сайт виробника