Куреневский пер., 4/9

г. Киев, 04073

+38 044 467 26 40

+38 044 467 26 60


Компания ARI-Armaturen GmbH (Германия) - один из крупнейших в Европе производителей клапанов общепромышленного назначения.

Основные изделия: седельные клапаны с сильфонным уплотнением ARI-Faba, регулирующие клапаны ARI-Stevi с электрическими и пневматическими приводами собственного производства, предохранительные клапаны, регуляторы давления и температуры прямого действия, дисковые поворотные затворы, конденсатоотводчики.

Наиболее широкое применение нашли в пароконденсатных системах и системах термального масла, металлургии, химической промышленности и кораблестроении

Номінальний діаметр, мм: DN10..600
Номінальний тиск, бар: PN16..420
Температура робочого середовища: -196°..+600°C
Повна герметичність
Ущільнення метал/метал
Високий ресурс
З сальниковим та сильфонним ущільненням штока

Компанія ТОВ НВП «Техприлад» є імпортером і офіційним дистриб’ютором компанії Flowrox Oy (Фінляндія) — одного з провідних виробників спеціалізованої запірно-регулюючої арматури і насосів для роботи на трубопроводах, що транспортують абразивні і корозійні пульпи, вапні і суспензії, що містять порошкоподібні і крупнофракційні частинки.

Область застосування продукції: гірничодобувна, металургійна, хімічна, цементна промисловість, енергетика. [button url="index.php/virobniki/flowrox-oy-finlyandiya" style="3d" target="blank" background="#d2dae9" background_hover="#1472d7"]Детальніше про виробника[/button]

Компанія ТОВ НВП Техприлад пропонує широкий асортимент високоякісних дискових поворотних затворів як для загальнопромислового застосування, так і для роботи в особливих та складних умовах в гірничодобувній, металургійний, цементній, нафтогазовій, хімічній галузях та енергетиці.

Затвори використовуються для перекриття, дроселювання та регулювання потоків рідин і газів. За винятком деяких спеціальних виконань, вони забезпечують герметичність закриття по класу А.

В нашій пропозиції присутні всі відомі конструктивні типи дискових поворотних затворів: з центричним диском, з подвійним ексцентриситетом та потрійним ексцентриситетом.

Управління затворами виконується: важільною ручкою, ручним редуктором, електричним, пневматичним та гідравлічним приводами.

gibson KIpn

    

В затворах з центричним диском для забезпечення герметичності застосовуються сідла, виготовленні з різноманітних еластичних полімерних матеріалів: EPDM, EPDM-HT, NBR, CO, FKM, CR, PU, MVA, NR, CSM, PTFE тощо. Більшість типів сідел розраховані на застосування при вакуумі.

Матеріали корпуса та диска: високоміцний чавун, вуглецева або нержавіюча сталь, алюміній – бронза, спеціальні сталі та сплави. Покриття металевих частин: епоксидне, Rilsan® (Nylon 11), Halar®, PTFE/PFA тощо. Дані затвори мають просту конструкцію та порівняно невисоку вартість. Крім того, вони характеризуються високою пропускною здатністю, коефіцієнт гідравлічного опору ξ не перевищує 0,72 для DN80 та 0,22 для DN600.

DN25 – DN800, PN6 / 10 / 16 / 25, Т= -60..+220°C

 

ari zedox

    

Затвори з подвійним ексцентриситетом (High Performance) мають більш складну конструкцію та підвищений ресурс завдяки меншій деформації та стиранню сідел. Крім того посилене динамічне ущільнення валу забезпечує герметичність навіть при значних коливаннях температур та тисків. Відповідають вимогам стандартів ATEX Fire safe, SIL.

DN50 – DN500, PN25, Tmax 220°C з сідлом з PTFE, Tmax 450°C з сідлом з INCONEL.

Затвори з сідлом PTFE мають повну двосторонню герметичність та можуть застосовуватися при глибокому вакуумі. Затвори з металевим сідлом забезпечують герметичність тільки по класу В.

 Ari zetrix el

 

    

Затвори з потрійним ексцентриситетом забезпечують повну герметичність перекриття потоку при ущільнені метал по металу. При цьому практично відсутнє тертя між ущільнюючими поверхнями. Даний тип затворів має значно підвищений ресурс в порівнянні з іншими типами дискових поворотних затворів, клас по тиску досягає PN160, можуть застосовуватися при екстремально високих та кріогенних температурах.

Повна бульбашкова герметичність затворів досягається завдяки спеціальній конусній формі сідла та пакету пружних пластин, який встановлений на диску. Застосування надтвердого сплаву Stellite®, наплавленого на сідло гарантує довготривалий термін служби навіть у забруднених потоках.

DN50 .. DN2200, PN 10..160, Т= -60 .. +815°C, кріогенне виконання до -196°C


Всі типи дискових затворів, які постійно пропонує наша компанія, мають міцну та надійну конструкцію, мінімальні коефіцієнти гідравлічного опору, сучасні технологічні рішення, які забезпечують герметичність перекриття потоку та сальникового вузла.

Затвори відповідають міжнародним стандартам якості та безпеки обладнання: PED, TA Luft, SIL, а спеціальні виконання відповідають стандартам пожежної безпеки (Fire Safe) та директивам ATEX, що дозволяє застосування клапанів в потенціально вибухонебезпечних об’єктах.

Інженери компанії ТОВ НВП Техприлад виконують оптимальний підбір типу та варіантів виконання дискових поворотних затворів для конкретних умов експлуатації. Це дає можливість забезпечити замовнику довготривалу надійну експлуатацію системи при мінімальній вартості обладнання.


    

Компанія Техприлад пропонує дискові поворотні затвори наступних виробників:

    

ARI-Armaturen GmbH (Німеччина) – виробник широкого асортименту промислової арматури, головним чином загальнопромислового призначення.

ARI-ZIVA - з центричним диском, DN25 .. DN600, PN16, Т= -10..+150°C

ARI-ZEDOX - з подвійним ексцентриситетом, тефлоновим (PTFE+C) або металевим сідлом, DN200 .. DN1600, Т= -40 .. +180/260°C, клас герметичності А для сідла PTFE+C та В для ущільнення метал / метал

ARI-ZETRIX - з потрійним ексцентриситетом та ущільнення метал по металу, DN80 .. DN1200, PN10 – PN100, Т= -60.. +427°C

    

Ghibson Italia s.r.l. (Італія) - спеціалізований виробник дискових поворотних затворів з центричним диском та подвійним ексцентриситетом.

Серія PD/KI/KA/KX – затвори з центричним диском, DN40 .. DN800, PN6 – PN25, Т= -60..+200°C

Спеціальні виконання затворів для сипучих та абразивних матеріалів (серія PD) та особливо хімічно агресивних середовищ (серія ТТ)

Затвори з подвійним ексцентриситетом з тефлоновим або металевим сідлом (серія НD) DN50 .. DN500, PN25, T= -60 .. +230/450°C

Поворотні заслонки для димових та інших високотемпературних газів з центричним диском та подвійним ексцентриситетом DN50 .. DN2000, PN3, Tmax 200 / 600 / 1000 / 1100°C

swissfluid logo     

Swissfluid AG (Швейцарія) – спеціалізований виробник широкого асортименту промислових клапанів з футеровкою PTFE / PFA для особливо хімічно агресивних середовищ.

Затвори з центричним диском серії SBB DN25 .. DN1000, PN16, Т= -40..+220°C

 

Затвори з центричним диском, Затвори з подвійним ексцентриситетом, Затвори з потрійним ексцентриситетом

Широкий асортимент комбінованих клапанів для застосування на трубопроводах систем водопостачання, стічних вод та технологічних процесів в промисловості.

Клапани забезпечують автоматичне випускання значних об’ємів повітря при заповненні трубопроводу, впускання повітря при спорожненні трубопроводів або їх розривах з метою запобігання вакууму, а також плавне випускання повітря малими порціями в умовах нормальної експлуатації трубопроводів.

Кожна серія клапанів має, крім стандартних, динамічні виконання. Останні застосовуються при можливості виникнення гідроударів або значних швидкостей повітря при заповненні трубопроводу. Дані виконання забезпечують створення повітряної подушки у верхній частині клапана, що виконує роль демпфера.

Компанія ТОВ НВП Техприлад постійно пропонує українським підприємствам високоякісні клапани для промислових пароконденсатних систем, а саме конденсатовідвідники та конденсатні насоси, запірні, регулюючі та запобіжні клапани спеціального виконання та інше спеціалізоване обладнання.

Основу лінійки нашої пропозиції складають вироби компанії ARI-Armaturen GmbH (Німеччина), офіційним партнером якої ТОВ НВП Техприлад є з 2005 року.

Інженери компанії ТОВ НВП Техприлад, які мають довготривалий досвід у впровадженні даного обладнання, а також в розробці систем і окремих блоків в різноманітних технологічних процесах де застосовується водяна пара, виконують якісний інжиніринг та шефмонтажні роботи (при необхідності).

[button url="/haluzi/parokondensatni-systemy" style="3d" target="blank" background="#d2dae9" background_hover="#1472d7"]Реалізовані проекти[/button]


→ Запірні клапани

→ Регулюючі та запірні клапани з електричними та пневматичними приводами

→ Регулятори тиску та температури прямої дії

→ Запобіжні клапани

→ Крани кульові для водяної пари

     

→ Конденсатовідвідники та додаткове обладнання для відведення конденсату

→ Поплавковий конденсатовідвідник, що перекачує ARI-CONA P

→ Автоматичні конденсатні насоси ARI-CONLIFT

     

→ Установка по збору і поверненню конденсата в парових системах CorSYS / CONLIFT Station

→ Клапани подачі живильної води з байпасом

→ Клапани періодичної продувки парових котлів

     

→ Клапани зворотні

→ Фільтри осадові

→ Інші компоненти пароконденсатних систем

Зворотні клапани для пароконденсатних систем, Конденсатовідвідники та додаткове обладнання для відведення конденсату, Запірні клапани, Регулятори тиску та температури прямої дії для пароконденсатних систем, Запобіжні клапани для пароконденсатних систем, Регулюючі та запірні клапани з електричними та пневматичними приводами, Фільтри осадові сітчасті для пароконденсатних систем, Крани кульові для водяної пари , Автоматичні конденсатні насоси ARI-CONLIFT®, Установка по збору і поверненню конденсата в парових системах CorSYS®/CONLIFT®Station, Поплавковий конденсатовідвідник, що перекачує ARI-CONA®P, Сепаратори пари відцентрового типу, Віддільник пари вторинного скипання, серія RV, Парові інжектори, Парові змішувачі MX20, Охолоджувач відбору проб SC32, Інші компоненти пароконденсатних систем

Компанія Swissfluid AG - один із світових лідерів з виробництва широкого асортименту запірних та запірно-регулюючих футерованих тефлоном (PTFE/PFA) клапанів, які використовуються в хімічній, фармацевтичній та інших галузях промисловості в умовах, де металічні частини не витримують високої агресивності робочого середовища.

Компанія виробляє дискові поворотні затвори, кульові крани як запірні, так і регулюючі, пробкові циліндричні крани, діафрагмові клапани, зворотні клапани поворотні та кульові, оглядові вікна. Суттєву частину продукції компанії складають також клапани та комплектні пристрої для відводу проб для особливо хімічно агресивних рідин та газів.


Футерована трубопровідна арматураacrobat

Компанія ТОВ НВП «Техприлад» пропонує високоякісні сильфонні компенсатори, які виробляє наш партнер компанія Emiflex S.p.A. (Італія).

Забезпечують компенсацію зміщення та температурного переміщення трубопроводів, а також поглинання вібрацій.

Компенсатори виробляються згідно зі стандартами міжнародної асоціації EJMA (Expansion Joint Manufacturers Association).

Всі компоненти компенсаторів виготовляються за власною технологією та за допомогою спеціальних верстатів власного виробництва.

Довготривалий досвід роботи компанії Emiflex дозволяє проектувати та виготовляти спеціальні виконання компенсаторів з багатошаровими сильфонами для надскладних специфічних умов експлуатації.


Компенсатори компанії Emiflex характеризуються наступними особливостями:

 • високою здатністю до компенсації переміщень та гнучкістю
 • підвищеним ресурсом в порівнянні з багатьма аналогами
 • стійкістю до перепадів температури та тиску
 • багатоваріантністю виконань.
 • Гідравлічні регулятори тиску, витрати та рівня з пілотним керуванням
 • Регулятор тиску редукційний прямої дії
 • Регулятор тиску перепускний «до себе» прямої дії
 • Швидкодіючий клапан для захисту від гідроударів
 • Поплавкові клапани — регулятори рівня води в резервуарах

 

 

Компанія ARI-Armaturen виробляє широкий спектр промислових регулюючих клапанів. Клапани придатні до застосування для різних робочих середовищ, таких як: водяна пара, високотемпературна олива, охолоджуючі розчини, гаряча і перегріта вода, інші нейтральні й агресивні рідини та гази. При цьому в основному застосовуються електро- та пневмоприводи виробництва компанії ARI-Armaturen: ARI-Premio і DP, а також електричні приводи AUMA (в основному для великих діаметрів та при необхідності вибухозахисту) і FR (зі зворотною пружиною). Номінальні діаметри: DN 15 .. 500 Номінальний тиск: PN 16/25/40 Температура робочого середовища: -60°С .. +450°С Матеріал корпуса: чавун, вуглецева сталь, нержавіюча сталь Ущільнення штока: сальникове, сильфонне Тип затвора: параболічний (стандарт), шліцьовий, перфорований, збалансований по тиску Ущільнення затвора: метал/метал (стандарт), метал/PTFE Приєднання: фланцеве та приварне по стандартам DIN і ANSI Приводи: електричні ARI-Premio®, Auma, FR (з аварійною функцією) пневматичні серії DP

Прохідні сідлові регулюючі клапани ARI-STEVI, Триходові сідлові регулюючі клапани ARI-STEVI

Компания Техприлад является официальным партнером в Украине компании Holter Regelarmaturen GmbH & Co. KG (HORA) (Германия) - одного из мировых лидеров в разработке и производстве специальных регулирующих клапанов высокого давления для энергетики и газовой промышленности.
Особенно широкое применение в мире нашли редукционно-охладительные установки.

Компанія Техприлад є офіційним партнером в Україні компанії Holter Regelarmaturen GmbH & Co. KG (HORA) (Німеччина) – одного зі світових лідерів в розробці та виробництві спеціальних регулюючих клапанів високого тиску для енергетики та газової промисловості.
Особливо широке застосування в світі знайшли редукційно-охолоджувальні установки.

Компанія Техприлад є офіційним партнером в Україні компанії Holter Regelarmaturen GmbH & Co. KG (HORA) (Німеччина) – одного зі світових лідерів в розробці та виробництві спеціальних регулюючих клапанів високого тиску для енергетики та газової промисловості.
Особливо широке застосування в світі знайшли редукційно-охолоджувальні установки.

Багатоваріантне виконання відповідно до вимог технологічних  процесів у різноманітних галузях промисловості: нафтогазовій, металургійній, цементній, хімічній, харчовій, кораблебудуванні, енергетиці. При правильному підборі забезпечують високий ресурс при відносно невисокій ціні.  

Дискові затвори центричні

Компания Holter Regelarmaturen GmbH & Co. KG (HORA) (Германия) - один из мировых лидеров в разработке и производстве специальных регулирующих клапанов высокого давления для энергетики и газовой промышленности. Особенно широкое применение в мире нашли редукционно-охладительные установки.

Предприятие основано в 1967 году и благодаря постоянным научным исследованиям и внедрению инноваций, продукция компании HORA достигла всемирного признания. Доказательством высокого качества продукции является широкое присутствие компании на мировом рынке, 65% продукции поставляется на экспорт в более чем 40 стран мира, в том числе в такие страны как Великобритания, Нидерланды, Италия, Бразилия, Китай и др.

Штаб-квартира и производственные мощности компании, где работает около 300 сотрудников, расположены в. Шлосс Хольте-Штукенброк (Schloß Holte - Stukenbrock), федеральная земля Северный Рейн-Вестфалия. В Украине клапаны производства компании HORA успешно эксплуатируются на ряде объектов промышленной энергетики и газовой промышленности. ООО «НПП» Техприлад »является официальным партнером в Украине компании HORA с 2018 года.

Компания Mankenberg GmbH - производитель широкого ассортимента регулирующих клапанов прямого действия общепромышленного и специального назначения. Компания основана в 1885 году.

Во время своего развития компания сумела разработать и внедрить ряд инновационных технических решений и стать одним из лидеров в производстве регуляторов давления для особых условий работы. Кроме регуляторов давления компания Mankenberg производит: специальные конденсатоотводчики, регуляторы уровня, автоматические клапаны отвода воздуха, прерыватели вакуума, конденсаторные насосы, сепараторы, фильтры, смотровые окна.

Компания A + R Armaturen GmbH (Германия) основана в 1969 году и с 1991 года специализируется только на производстве промышленных шаровых кранов. Офис и завод компании расположены в г. Бад-Зальцуфлен (Bad Salzuflen), федеральная земля Северный Рейн-Вестфалия.

Компания производит шаровые краны для особо сложных условий эксплуатации. В зависимости от варианта исполнения они могут применяться в условиях высоких температур рабочих сред до +650 ° С, низких температур рабочих сред до -55 ° С, резких перепадов температур, абразивных и загрязненных сред, высоких давлений (до PN250) и др.

Области применения кранов производства компании A + R Armaturen: химия и нефтехимия, газовая промышленность, металлургия, трансформаторные подстанции, производство силикона, нефтепереработка, нефтехранилища.

Варианты исполнения кранов: с металлическими и эластомерными седлами, с плавающим шаром и шаром на опоре. В последнем варианте краны выполняются с двумя постоянно действующими динамическими уплотнениями шара (система Double Block and Bleed).

Компания Valvosider s.r.l. (Италия) - один из крупнейших европейских производителей трубопроводной арматуры для нефтегазовой, нефтехимической и химической промышленности, а также энергетики. Компания основана в 1951 году. Офис и завод компании Valvosider находятся в городе Боргозезия область Пьемонт, Италия.

Высококачественные задвижки производства компании Valvosider предназначены для использования в качестве запорной арматуры в нефтегазовой промышленности, нефтепереработке и нефтехимии, металлургии, энергетике и других отраслях.

Производятся и сертифицированы по стандартам Американского института нефти (АРI).

Основные рабочие среды: сырая нефть и нефтепродукты, кислород, природный газ, газовый конденсат, насыщенная и перегретый пар, технологические растворы и др.

Компания Ghibson Italia s.r.l. (Италия) - специализированный производитель промышленных дисковых поворотных затворов с центричным и двоцентричним диском, а также обратных клапанов дискового типа.

Многовариантность исполнения и более чем 35-летний опыт производства дисковых затворов дает возможность выбора конструкции затворов для различных промышленных процессов даже с особо сложными условиями эксплуатации.

Офис и завод компании находятся в м.Зола Предоза (Zola Predosa), что является пригородом города Болонья. Завод компании оснащен современным программным обеспечением, производственным и испытательным оборудованием.

Благодаря высокому качеству при конкурентоспособных ценах, компания Ghibson экспортирует 75% своей продукции. Основные страны экспорта: Норвегия, Франция, Великобритания, Швейцария, Германия, ОАЭ, Австралия, Сингапур, Чили и др.

Компания Valpres S.r.l. (Италия) - известный производитель широкого ассортимента шаровых кранов общепромышленного назначения, применяемых в пищевой, химической, маслоэкстракционный промышленности, пароконденсатных системах и др.

Завод компании находится в. Маркен (Маrсhеnо), 30 км к северу от м.Брешия.

Благодаря высокому качеству при умеренных ценах продукция экспортируется во многие страны мира.

Среди мировых концернов, использующих постоянно продукцию Valpres: BASF, Dresser, Ferrero, AGIP, Kraft Foods, TetraPak и др.

Компания Flowrox Oy (Финляндия) - один из ведущих производителей специализированной запорно-регулирующей арматуры и насосов для работы на трубопроводах, транспортирующих абразивные и коррозионные пульпы, извести и суспензии, содержащие порошкообразные и крупнофракцийни частицы.


Область применения продукции: горнодобывающая, металлургическая, химическая, цементная промышленность, энергетика.

Компания Flowrox производит запорные и регулирующие шланговые пережимни клапаны, шиберные ножевые задвижки, клиновые задвижки с ротационным уплотнением диска, перистальтические и эксцентриковые шнековые насосы для транспортировки и дозированная рабочих сред.
Компания Flowrox Oy, которая до 2011 года называлась Larox Flowsys Oy, имеет более чем 30 летний опыт производства шланговых клапанов. Главный офис компании и производственные мощности находятся в г.. Лаппееранта, в юго-восточной части Финляндии. Компания также дочерние торгово-сервисные предприятия в США, Австралии, Китае и ЮАР. Компания экспортирует свою продукцию в более чем 55 стран мира. Основные страны экспорта Канада, Австралия, Китай, США, Иран, Япония, Германия, Перу, Норвегия, Россия.

Компания ООО НПП «Техприлад» является импортером и официальным дистрибьютором компании Flowrox с 2010 года. Специалисты компании Техприбор прошли специальное обучение на заводе в г.. Лаппееранта. Инженеры нашей компании обеспечивают техническую и сервисную поддержку при внедрении и эксплуатации клапанов и насосов компании Flowrox.

Компания CSA s.r.l. основана в 1987 году и сейчас является крупнейшим производителем данного вида продукции в Италии. Офис и производственные мощности компании находятся в городе Сальсомаджоре-Терме (Salsomaggiore Terme) в провинции Парма, северная Италия.

Компания сертифицирована на соответствие требованиям стандарта ISO 9001: 2008, а изделия - на соответствие EN 1074 - 4 (стандарт ЕС для питьевой воды), а также стандартов DM 174 (Италия) и WRAS (Великобритания).

Компания IMP Armature d.o.o. (Словения) - производитель задвижек с погумованим клином, пожарных гыдрантыв, обратных клапанов и сетчатых фильтров. Высокое качество изделий при умеренных ценах позволили компании экспортировать 75% продукции в страны Европейского сообщества. Офис и завод компании расположены в городе Иванчна Горица, недалеко от столицы Словении м. Любляна.

ООО НПП Техприбор »сотрудничает с компанией IMP Armature d.o.o. с 2017 года.

Основные изделия компании IMP Armature d.o.o:

 • Задвижки с прорезиненным клином DN50 - DN600, PN10 / 16
 • Пожарные гидранты, в том числе исполнение, соответствует стандартам ГОСТ и ДСТУ EN 14339: 2016, DN100, PN16, глубина трубопровода 0,75 - 3,75 м
 • Обратные клапаны мембранного и дискового типа DN40 - DN500, PN10 / 16 с фланцевым присоединением
 • Сетчатые фильтры фланцевые из чугуна и углеродистой стали DN15 - DN900, PN16 / 25/40

Компания CYL специализируется на разработке и производстве промышленных шиберных ножевых задвижек с 1990 года. Офис и завод компании находятся на севере Испании в г.. Эрнани, недалеко от м. Сан-Себастьян.

Компания ООО НПП «Техприлад» предлагает высококачественные сильфонные компенсаторы, которые производит наш партнер компания Emiflex S.p.A. (Италия).

Обеспечивают компенсацию смещения и температурного перемещения трубопроводов, а также поглощение вибраций.

Компенсаторы производятся в соответствии со стандартами международной ассоциации EJMA (Expansion Joint Manufacturers Association).

Все компоненты компенсаторов изготавливаются по собственной технологии и с помощью специальных станков собственного производства.

Длительный опыт работы компании Emiflex позволяет проектировать и изготавливать специальные исполнения компенсаторов с многослойными сильфонами для сверхсложных специфических условий эксплуатации.


Компенсаторы компании Emiflex характеризуются следующими особенностями:

 • высокой способностью к компенсации перемещений и гибкостью
 • повышенным ресурсом по сравнению со многими аналогами
 • стойкостью к перепадам температуры и давления
 • многовариантностью исполнения.

TECVAL S.L. (Испания) - небольшая семейная компания, мощности производства которой находятся около г. Барселона.

Производственная программа компании: игольчатые клапаны и шаровые краны высокого давления малых диаметров, а также манифольды и обратные клапаны.

Особенностью компании является возможность производства продукции для особо сложных условий эксплуатации. Для этого компания применяет разнообразные материалы в том числе специальные сплавы.

Примеры использования:

 • присоединения датчиков и манометров в нефтегазовой промышленности
 • системы отбора проб в химической промышленности
 • установки обессоливания воды
 • в гидравлических и пневматических системах под большим давлением или с высокой температурой при малых затратах
 • в системах вакуума где необходимо точное и плавное регулирование

ООО «НПП» Техприлад»сотрудничает с компанией Tecval S.L. с 2013 года.

Производитель широкого ассортимента запорной и запорно-регулирующих футерованных тефлоном (PTFE / PFA) клапанов, которые используются в химической, фармацевтической и других отраслях промышленности в условиях, где металлические части не выдерживают высокой агрессивности рабочей среды.

Компания производит дисковые поворотные затворы, шаровые краны качестве запорных, так и регулирующие, пробковые цилиндрические краны, диафрагменные клапаны, обратные клапаны поворотные и шаровые, смотровые окна, специальные шаровые краны для отбора проб.