пров. Куренівський, 4/9

м. Київ, 04073

+38 044 467 26 40

+38 044 467 26 60

Каталог A + R Armaturen

Компанія A + R Armaturen GmbH (Німеччина) заснована в 1969 році і з 1991 року спеціалізується тільки на виробництві промислових кульових кранів. Офіс і завод компанії розташовані в м Бад-Зальцуфлен (Bad Salzuflen), федеральна земля Північний Рейн-Вестфалія.

Компанія виробляє кульові крани для особливо складних умов експлуатації. Залежно від варіанта виконання вони можуть застосовуватися в умовах високих температур робочих середовищ до +650 ° С, низьких температур робочих середовищ до -55 ° С, різких перепадів температур, абразивних і забруднених середовищ, високих тисків (до PN250) та ін.

Області застосування кранів виробництва компанії A + R Armaturen: хімія та нафтохімія, газова промисловість, металургія, трансформаторні підстанції, виробництво силікону, нафтопереробка, нафтосховища.

Варіанти виконання кранів: з металевими і еластомірними сідлами, з плаваючим кулею і кулею на опорі. В останньому варіанті  крани виконуються з двома постійно діючими динамічними ущільненнями кулі (система Double Block and Bleed).


  • Переключитися на макет сітки
  • Переключитися на макет таблиці
  Назва Опис Розділ Виробник
Кульові крани для особливо складних умов експлуатації A+R Armaturen

Кульові крани для особливо складних умов експлуатації A+R Armaturen

Основні робочі середовища: шлами, вугільний пил, кам’яновугільні смоли, фенол, хлорсілани, продукти коксування, забруднені та отруйні гази, важкі нафтопродукти, миючі засоби тощо.

Виробник: A + R Armaturen GmbH (Німеччина)

DN15 .. DN350, PN 10..250, ANSI 150-1500
-50°..+650°C

Повна герметичність по класу А

Конструкція: з плаваючою кулею та кулею на опорі, в тому числі з дренажною системою “Double block and bleed”

Ущільнення куля/сідло: метал/метал з надтвердим покриттям обох ущільнюючих поверхонь і спеціальним динамічним сідлом, а також динамічним ущільненням кулі полімерним сідлом з максимальною температурою 260°C

Матеріали корпуса: вуглецеві та нержавіючі сталі, Duplex, Super Duplex, Hastelloy, Monel, Inconel

Приєднання: фланцеве по стандартам DIN або ANSI

Приводи: електричні та пневматичні

Відповідність до стандартів ATEX, FIRE SAFE API 607, TA Luft та інших

Кульові крани A+R Armaturen GmbH