пров. Куренівський, 4/9

м. Київ, 04073

+38 044 467 26 40

+38 044 467 26 60

A + R Armaturen GmbH (Німеччина)

Компанія A + R Armaturen GmbH (Німеччина) заснована в 1969 році і з 1991 року спеціалізується тільки на виробництві промислових кульових кранів. Офіс і завод компанії розташовані в м Бад-Зальцуфлен (Bad Salzuflen), федеральна земля Північний Рейн-Вестфалія.

Компанія виробляє кульові крани для особливо складних умов експлуатації. Залежно від варіанта виконання вони можуть застосовуватися в умовах високих температур робочих середовищ до +650 ° С, низьких температур робочих середовищ до -55 ° С, різких перепадів температур, абразивних і забруднених середовищ, високих тисків (до PN250) та ін.

Області застосування кранів виробництва компанії A + R Armaturen: хімія та нафтохімія, газова промисловість, металургія, трансформаторні підстанції, виробництво силікону, нафтопереробка, нафтосховища.

Варіанти виконання кранів: з металевими і еластомірними сідлами, з плаваючим кулею і кулею на опорі. В останньому варіанті  крани виконуються з двома постійно діючими динамічними ущільненнями кулі (система Double Block and Bleed).

Виробляються дві основні серії кульових кранів з ущільненням метал по металу. Серія 710 — з підвищеним ресурсом і особливо складною системою динамічних ущільнень кулі і штока для застосування для технологічних операцій з високою частотою перекриття потоків. Серія 510 — зі спрощеною системою ущільнень для операцій закрито / відкрито, як правило, ручним приводом.

Всі варіанти виконань кульових кранів мають 100% герметичність.

Компанія оснащена верстатним парком останнього покоління, системи металевих ущільнень виробляються на повністю автоматизованих шліфувальних комплексах. Кулі і сідла кульових кранів прецизійно поліруються для отримання необхідних контактних поверхонь сідел та кулі.

Кожен кран проходить тестування при виході з виробництва. При цьому використовуються випробувальні стенди високого тиску для випробувань водою і повітрям. При необхідності виконуються тестування при високій температурі і додаткова перевірка герметичності гелієм.

Компанія A + R Armaturen і її продукція сертифіковані на відповідність міжнародним стандартам ISO 9001: 2008, PED 97/23 / EC, SIL3, Fire safe, TA LUFT, FDA та ін.

Завдяки високій якості при помірних цінах продукція A + R Armaturen застосовується не тільки в Німеччині, але і в багатьох країнах світу: Бельгії, Румунії, Угорщині, Швейцарії, країнах Скандинавії і Балтії, Польщі, Китаї, країнах Перської затоки і багатьох інших.

Компанія ТОВ НВП Техприлад співпрацює з компанією A + R Armaturen GmbH з 2013 року в якості офіційного представника і дистриб’ютора. За цей час кульові крани A + R Armaturen були успішно впроваджені на ряді підприємств України, зокрема в газовій та металургійній промисловості, а також в нафтосховищах.