пров. Куренівський, 4/9

м. Київ, 04073

+38 044 467 26 40

+38 044 467 26 60

Редукційні клапани з пілотним керуванням CSA XLC 310/410

В наявності на складі в м. Києві
Mouse

Сертифікати ексклюзивного партнера

Сертифікат партнера компанії CSA
Сертифікат відповідності (Україна)
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи (Україна)

Що це таке?

Редукційний клапан з пілотним керуванням - це пристрій, який стабілізує тиск після себе і підтримує його на рівні не вище значення тиску налаштування.

Навіщо це потрібно?

Для кожного обладнання, що встановлено на трубопроводі, виробник вказує максимально допустимий робочий тиск – тиск при якому виробник гарантує коректну та довготривалу роботу обладнання.

Якщо значення максимально допустимого робочого тиску обладнання менше за тиск в системі, необхідно використовувати регулятор тиску «після себе» - редукційний клапан.

Image
Image

Як це працює:

Коли тиск перед редукційним клапаном зростає, клапан зачиняється, а тиск після редукційного клапана залишається незмінним та не перевищує значення налаштування.

Наприклад, якщо за умовами експлуатації максимальний робочий тиск для обладнання становить 3 бара, то яким би не був тиск до встановленого перед обладнанням редукційного клапана: 6, 8 чи 10 бар, -  тиск після редукційного клапана завжди буде не вище значення встановленого користувачем налаштування у 3 бара.

Чому пілотне керування?

Редукційний клапан з пілотним керуванням складається з головного клапана, що встановлюється безпосередньо на трубопроводі, та керуючого вузла на основі пілотного клапана.

Пілотний клапан – це маленький регулятор тиску з високою чутливістю та простим налаштуванням.

Тиск з трубопроводу передається в пілотний клапан через керуючу лінію . Пілотний клапан реагує на найменші зміни тиску та регулює заповнення або спородження мембранної камери головного клапана для компенсації відхилення тиску після клапана від тиску налаштування.

Саме поєднання головного та пілотного клапанів забезпечує точне керування та підвищену пропускну здатність редукційного клапана з пілотним керуванням при менших габаритах та вартості відносно клапанів інших виконань.

Технічні особливості та переваги:

  • Корпус головного клапана - з високоміцного чавуну з епоксидним покриттям, всі внутрішні деталі - з нержавіючої сталі.
  • Оптимальна форма корпуса зменшує гідравлічний опір та мінімізує турбулентність.
  • Мінімальний рівень шумів та вібрацій дозволяє застосувати клапани у житлових будинках та інших об’єктах цивільного будівництва.

Застосування:

  • Магістральні та розподільчі трубопроводи систем водопостачання
  • Промислові підприємства
  • Системи охолодження та фільтрації
  • Висотні будинки
Image

Редукційні клапани з пілотним керуванням XLC 310/410

Технічні характеристики
CSA logo

ВиробникCSA s.r.l. (Італія)


Модифікації корпуса:

XLC 310 - зі стандартною пропускною здатністю
XLC 410 - з підвищеної (до 100%) пропускною здатністю

Типи затворів: сідлові (стандарт), щілинні, перфоровані.


Робоче середовище: чиста та технічна вода
DN40 – DN600, PN16/25/40
Tmax +70 °С
Kvs
: 40,6 – 3236 м3/год
Приєднання: фланцеве


Матеріали основних вузлів

Корпус — високоміцний чавун з епоксидним покриттям (PN16/25)
Затвор — нержавіюча сталь, сталь, високоміцний чавун з епоксидним покриттям
Шток, сідло — нержавіюча сталь
Діафрагма — поліамід-нейлон

CSA s.r.l. (Італія)

Компанія CSA s.r.l. заснована в 1987 році є найбільшим виробником обладнання для систем водопостачання та каналізації в Італії.

Офіс та виробничі потужності компанії знаходяться в місті Сальсомаджоре-Терме (Salsomaggiore Terme) в провінції Парма, північна Італія.

Компанія сертифікована на відповідність вимогам стандарту ISO 9001, а вироби – на відповідність  EN 1074 – 4 (стандарт ЄС для питної води), а також стандартів DM 174 (Італія) та WRAS (Велика Британія).

Продукція компанії CSA s.r.l.  сертифікована в Україні на відповідність Технічному регламенту безпеки обладнання, що працює під тиском і санітарно-гігієнічним нормам систем холодного водопостачання.

Завдяки високій якості продукції при помірних цінах вироби компанії CSA s.r.l. широко застосовуються , в Італії та в 20 інших країнах світу, а саме: Німеччині, Іспанії, Австралії, Австрії, Великій Британії, Бельгії, Швеції, Болгарії, Саудівської Аравії тощо.

Компанія CSA має власну гідравлічну лабораторію, в якій детально випробуються всі вироби компанії в статичному та динамічному режимах, а також проводяться дослідження роботи систем та нових розробок
Власна гідравлічна лабораторія
Всі компоненти клапанів виготовляються на власній виробничій базі, яка оснащена сучасними центрами механічної обробки металів з цифровим програмним керуванням.
Виробничі потужності
Інноваційні розробки компанії CSA s.r.l., частина з яких захищена патентами, суттєво підвищують надійність роботи систем водопостачання при їх впровадженні. Це головним чином стосується підвищення точності та якості регулювання тиску, витрати та рівня води, надійності випуску та впуску повітря в системах водопостачання та каналізації, захисту трубопроводів та обладнання від гідравлічних ударів
Інноваційні розробки
Покриття корпусних деталей епоксидною фарбою виконується за технологією флюідізації (Fluid Bed Technologies), що гарантує високий ступінь адгезії та захисту металу від корозії
Fluid Bed Technologies

Компанія ТОВ НВП Техприлад, як офіційний партнер компанії CSA s.r.l. в Україні, забезпечує якісний інжиніринг при виборі типу і виконання обладнання, виконує постачання всього асортименту виробів компанії CSA, несе гарантійні зобов’язання, а також забезпечує післягарантійний технічний сервіс.

Спеціалісти нашої компанії пройшли спеціальне навчання в технічному центрі виробника.

Все обладнання супроводжується детальною технічною документацією українською мовою, розробленою інженерами компанії ТОВ НВП «Техприлад». 

Бажаєте отримати розрахунок?

Завантажте та заповніть цей простий опитувальний лист і наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом
Завантажити

Файл: Опитувальний лист для підбору

8096 161

Технічна документація

Технічний паспорт XLC 310

Технічний паспорт XLC 410

Оглядовий каталог

Наші переваги

Image
Ексклюзивний партнер
CSA s.r.l.
Guarantee
Офіційна гарантія на продукцію
Guarantee
Власний сервісний центр
Редукційні клапани можуть бути встановлені в системах водопостачання, де необхідно регулювати тиск води для підтримання сталого тиску в системі та запобігання можливим пошкодженням або витокам
Великі населені пункти
В системах для зрошення сільськогосподарських культур також можуть бути використані редукційні клапани для регулювання тиску води, яка подається на поля
Сільське господарство
Великі промислові підприємства можуть використовувати редукційні клапани для контролю тиску в системах водопостачання, особливо якщо вони мають велику потребу у воді для технологічних процесів
Промислові системи
У великих комерційних або житлових комплексах, де потрібно забезпечити сталу якість водопостачання, редукційні клапани можуть використовуватись для регулювання тиску в системі водопостачання
Житлові будинки

Водопостачання

Системи водопостачання міст та населених пунктів: Редукційні клапани можуть бути встановлені в системах водопостачання, де необхідно регулювати тиск води для підтримання сталого тиску в системі та запобігання можливим пошкодженням або витокам.

Промислові системи: Великі промислові підприємства можуть використовувати редукційні клапани для контролю тиску в системах водопостачання, особливо якщо вони мають велику потребу у воді для технологічних процесів.

Сільське господарство: В системах для зрошення сільськогосподарських культур також можуть бути використані редукційні клапани для регулювання тиску води, яка подається на поля.

Комерційні та житлові будівлі: У великих комерційних або житлових комплексах, де потрібно забезпечити сталу якість водопостачання, редукційні клапани можуть використовуватись для регулювання тиску в системі водопостачання.

Ці клапани дозволяють автоматично підтримувати заданий рівень тиску в системі, що робить їх ефективними для різних застосувань, включаючи системи водопостачання.