4/9 Kurenivsky Lane

Kyiv, 04073 Ukraine

+38 044 467 26 40

+38 044 467 26 60

Клапани відведення повітря LYNX 3F

+

csa logo

Виробник: CSA s.r.l. (Італія)


Сертифікати: ISO, сертифікат відповідності на застосування для питної води EN 1074-4, стандарт WRAS

Перейти на сторінку Сертифікати


csa air techсat Автоматичні комбіновані повітряні клапани. Оглядовий каталогacrobat


 

Модель LYNX 3F - комбінований повітряний клапан для систем водопостачання

DN50 - DN400, PN 10/16/25/40
Мінімальний робочий тиск: 0,2 бар

Забезпечує плавне випускання повітря під час нормальної експлуатації трубопроводів, та дозволяє вихід та вхід великих об'ємів повітря під час наповнення чи дренажу системи.

Застосування

 • Магістральні водоводи, водопостачальні та розподільчі системи, системи зрошення.
 • Як правило, модель LYNX 3F використовується при змінах нахилу та у верхніх точках трубопроводу.

Клапани відведення повітря LYNX 3F. Технічний паспортacrobat


Модель LYNX 3F AS - з системою захисту від стрибків тиску AS (Anti Slam)

DN50 - DN250, PN 10/16/25/40
Мінімальний робочий тиск: 0,2 бар

Забезпечує випускання повітряних кишень в робочих умовах та дозволяє впускати велику кількість повітря до трубопроводу у разі розриву труби або при зливанні води з трубопроводу.

Спеціальний механізм постійно обмежує пропускну здатність випускання повітря в перехідному режимі щоб запобігти стрибкам тиску та динамічним навантаженням на випускний механізм клапана. Це зменшує викид води при швидкому підвищені тиску, контролює швидкість відтоку повітря із системи, та мінімізує ризик виникнення гідроудару.

Зазвичай модель LYNX 3F-AS застосовується в місцях де можливі різки зміни робочих умов та виникнення зворотної хвилі або переривання потоку, а також інших критичних точках трубопроводу, які можуть піддаватись дії гідроудару.

Застосування

 • Найвищі точки трубопроводів.
 • Вузли регулювання.
 • Колектори насосних станцій.
 • Перед та після швидкодіючих клапанів, кінці трубопроводів, резервуари.
 • Зазвичай модель LYNX 3F-AS застосовується в місцях де можливі різки зміни робочих умов та виникнення зворотної хвилі або переривання потоку, а також інших критичних точках трубопроводу, які можуть піддаватись дії гідроудару.

acrobat Клапани відведення повітря LYNX 3F - AS. Технічний паспорт


Модель LYNX 3F RFP - комбінований повітряний клапан з захистом від стрибків тиску та вбудованим механізмом захисту від гідроударів

DN50 - DN250, PN 10/16/25/40
Мінімальний робочий тиск: 0,2 бар

Забезпечує випускання повітряних кишень в робочих умовах та впускання великих об'ємів повітря у випадку зливання води з трубопроводу чи його розриві.

Клапан дозволяє обмежувати пропускну здатність випускання повітря в перехідному режимі, щоб запобігти стрибкам тиску та динамічним навантаженням, а також запобігати пошкодженням трубопроводу, пов'язаним з великими швидкостями відтоку повітря.

В режимі заповнення трубопроводу швидкість виходу повітря підтримується в межах безпечного рівня за допомогою вбудованого механізму захисту від надмірно швидкого заповнення трубопроводу RFP (Rapid Filing Protection), який автоматично перекриває випускний отвір в критичній ситуації.

Застосування

 • Магістральні трубопроводи.
 • Системи водорозподілу та водопостачання.
 • Системи зрошення.
 • Зазвичай модель LYNX 3F RFP використовується як стандартна та в поєднанні з клапанами за технологією CSA AS (Anti Slam) на ділянках з різкими змінами динамічних навантажень та у верхніх точках, забезпечує ефективне керування повітрям та захистом системи від перенавантажень та гідроударів.

acrobat Клапани відведення повітря LYNX 3F-RFP. Технічний паспорт


Перейти на сторінку Сертифікати