пров. Куренівський, 4/9

м. Київ, 04073

+38 044 467 26 40

+38 044 467 26 60

2021 06 02 174514

Компанія ARI-Armaturen GmbH прийняла участь у виставці Акватерм Київ 2021.

Стенд компанії був розміщений разом зі стендами інших німецьких виробників у тематичному павільйоні “Made in Germany”, створеному за сприяння та підтримки Федерального міністерства економіки та енергетики ФРН.

За дорученням виробника, на стенді ARI-Armaturen працювали спеціалісти компанії ТОВ НВП «Техприлад» - єдиного офіційного партнера компанії ARI-Armaturen GmbH в Україні. 

Нашою компанією був підготовлений оглядовий каталог виробів компанії ARI-Armaturen, з електронною версією якого можна ознайомитися за посиланням: Промислові клапани ARI-ARMATUREN. Оглядовий каталог 2021

ari obzor2021 

Відкрити каталог

В зв’язку з розширенням модельного ряду та виконань регулюючих клапанів ARI-STEVI, ТОВ НВП Техприлад презентує нову брошуру, розроблену спеціалістами нашої компанії

ari stevi overview 

 

Відкрити брошуру

Компанія ТОВ НВП Техприлад запрошує відвідати виставку Акватерм Київ 2021, що відбудеться 18-20 травня 2021 р. в Міжнародному виставковому центрі (ст. м. Лівобережна).

Спеціалісти нашої компанії будуть працювати на трьох стендах.

Стенд 1-Е3-7 компанії ARI-Armaturen GmbH - нашого німецького партнера, виробника запірних, регулюючих, запобіжних клапанів та обладнання відведення конденсату для промисловості та енергетики.

Стенд 1-A5-7 компанії Emiflex S.p.A. - нашого партнера з Італії, виробника металевих сильфонних компенсаторів.

Стенд 1-D2-3 компанії ТОВ НВП Техприлад. На стенді будуть експонуватися новинки компанії в галузі запірних та регулюючих клапанів для систем промислового та комунального водопостачання.

620466077c427f141effa294382f5fba XL

Компанія ТОВ НВП «Техприлад» отримала низку оновлених сертифікатів від наших європейських партнерів, що підтверджують наше представництво в Україні.

Пролонгація виконана для тих сертифікатів, термін дії яких скінчився в 2019 році.

Сертифікати отримані від компаній: ARI-Armaturen GmbH, A+R Armaturen GmbH, Flowrox Оу, Ghibson Italia s.r.l., IMP Armature d.o.o.

sert ari sert ar sert flowrox sert ghibson sert imp

Інші чинні сертифікати офіційного партнера, видані компаніями Mankenberg GmbH, Holter Regelarmaturen GmbH (HORA), Valvosider S.r.l., Valpres S.r.l., CSA s.r.l., CYL Knife valves S.L. тощо наведені в розділі Сертифікати

Компанія ТОВ НВП Техприлад оновила сертифікат на право проведення сервісних робіт по запобіжним клапанам ARI-Safe від фірми ARI-Armaturen GmbH (Німеччина).

Шановні колеги!

Звертаємо Вашу увагу на зміну та розширення асортименту обладнання для систем водопостачання, яке пропонує наша компанія.

Наші нові партнери - компанії : CSA s.r.l. (Італія) та IMP Armature d.o.o. (Словенія) приватні незалежні компанії середнього розміру. Вони вробляють обладнання високої якості при помірних цінах. Основні вироби наведені  в техніко-комерційних каталогах, що додаються.

Компанія Техприлад взяла участь у виставці Нафтогазекспо-2018, яка відбулася в Києві в листопаді.