4/9 Kurenivsky Lane

Kyiv, 04073 Ukraine

+38 044 467 26 40

+38 044 467 26 60

Клапани відведення повітря FOX 3F-RFP

flowrox logo

Виробник: CSA s.r.l. (Італія)


Робоче середовище: питна та технічна вода
Номінальний діаметр, мм: DN25..250
Номінальний тиск, бар: PN 16 / 25 / 40
Матеріали корпуса: високоміцний чавун, нержавіюча сталь, Duplex, Super Duplex

  • Випускання великих об’ємів повітря при заповненні трубопроводів. Спеціальна система RFP (Rapid Filling Prevention) запобігає швидкому перекриттю випускного отвору, утворенню гідроудару та руйнуванню клапана при досягненні водяної хвилі.
  • Безперешкодне впускання великих об’ємів повітря для запобігання утворенню вакууму, наприклад при пориві трубопроводу або його спорожненні.
  • Плавне випускання невеликих об’ємів повітря в режимі нормальної експлуатації трубопроводу для запобігання утворення повітряних кишень.

Сертифікати: ISO, сертифікат відповідності на застосування для питної води EN 1074-4, стандарт WRAS


Особливості конструкції

  • Неконтрольоване заповнення трубопроводу та пов'язані з цим перехідні процеси неминуче викликають швидке закриття повітряних клапанів, встановлених уздовж системи, та подальше її пошкодження. Повітряний клапан CSA FOX 3F RFP автоматично регулює швидкість відтоку повітря, зменшуючи тим самим швидкість надходження води до системи та мінімізуючи ризик виникнення гідроудару.
  • Ефект розбризкування під час закривання клапана значно зменшено, у порівняно зі стандартними комбінованими повітряними клапанами.
  • Рухомий блок складається з основного поплавка та верхнього диска, що з'єднані між собою запатентованим блоком випуску повітря, та додаткового захисного протиударного затвора системи RFP.
  • Сопло і утримувач прокладки, системи випуску повітря , виготовлена з нержавіючої сталі AISI 316.
  • Кришка з високоміцного чавуну та сітка з нержавіючої сталі у стандартному виконанні для запобігання потраплянню комах, з додатковим відводом для повітря у разі зануреного використання.

csa lunx3F tech Комбіновані клапани відведення повітря. Технічний паспортacrobat

csa air techсat Автоматичні комбіновані повітряні клапани. Оглядовий каталогacrobat

Перейти на сторінку Сертифікати